З Днем Європи!

Дата: 09.05.2024 08:00

Шановні мешканці громади! Вітаємо вас із Днем Європи!

Відзначення цього дня в Україні – це ознака єднання нашої держави з іншими країнами Європи за духом, історією та цінностями, адже українці є невід’ємною частиною європейської спільноти.

Тепер ми будуємо спільне майбутнє, за яке наша країна платить непомірно високу ціну на фронті, де зусиллями своїх найкращих синів і доньок захищає від російського агресора не тільки національну безпеку, а й спокій усіх західних країн.

Щиро вдячні у цей день європейським партнерам за руку допомоги та підтримки, яку вони простягнули у важкий для України час. Віримо, що ми зможемо пройти через будь-які труднощі, якщо триматимемось разом, якщо головними для нас залишаться принципи поваги до людської гідності, демократії та верховенства права. Зичимо усім нам єдності та незламної віри у перемогу України!