Євроінтеграційна діяльність у сфері освіти і науки

Дата: 09.05.2024 16:00

Український народ не раз демонстрував боротьбу за демократичні цінності та спільне майбутнє в європейській сімʼї. І сьогодні Україна відзначає День Європи спільно з іншими країнами ЄС — це підкреслює важливість нашої єдності.

Попри повномасштабне вторгнення, Україна не зупиняється у своїх європейських прагненнях. У червні 2022 року наша держава отримала статус кандидата на вступ до ЄС та має чітке розуміння подальших кроків та реформ, необхідних  для досягнення критеріїв членства.

Євроінтеграція — один із основних напрямів роботи Міністерства освіти і науки України. Впроваджуємо системні зміни, адаптуємо законодавство під стандарти європейського освітнього простору для виконання інтеграційних секторальних показників та перш за все — для поліпшення якості освіти та науки в Україні.

Детальніше про конкретні результати та пріоритетні завдання в євроінтеграційній діяльності МОН читайте на картках.