Міністерство культури та інформаційної політики України розвінчує основні міфи про процес вступу України в Євросоюз

Дата: 12.05.2024 17:05

Отримання статусу кандидата на членство в Європейському Союзі – велика перемога України та історичне визнання з боку ЄС зусиль всього українського суспільства за багато років.

Ми отримали величезну можливість остаточно трансформувати Україну в сучасну європейську країну.

Україна зараз знаходиться на проміжному етапі, під час якого має зробити «домашню роботу» для того, щоб вступити в ЄС. На жаль, довкола теми майбутнього членства України вже довгий час створюється безліч фейків та маніпуляцій.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Міністерство культури та інформаційної політики України підготували допис, що розвінчує основні міфи про процес вступу України в Євросоюз