День памʼяті та примирення

Дата: 08.05.2024 16:55

7 травня в різновіковій групі було проведено бесіду“ Мужність та відвага через покоління ” .
Метою проведення заходу - виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої світової війни.
У старшій групі Новомиколаївського ЗДО під гаслом “1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!” відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
Для вихованців старшої групи було проведено інтегроване заняття “Земля батьків - земля героїв”, з метою прищеплення дітям поваги до людей, які ціною свого життя здобули мир. Діти мали змогу переглянути відеоролик “І живуть у пам’яті народу герої наші вічно”; взяли участь в майстер-класі по виготовленню червоних маків; була організована виставка малюнків “Ніколи знову”.

День памʼяті та примирення. Новомиколаївський ЗДО