У садочку кожна справа і корисна, і цікава!

Дата: 17.05.2024 16:20

Тиждень з 13.05 по 17.05 був насичений різноманітними заходами, присвячиних  дню Матері, дню Сім'ї, дню Вишиванки. Діти переглядали відео презентації відповідної тематики; відвідували творчі лабораторії онлайн, де проявляли свою креативність та творчість, уяву та старанність, виготовляючи подарунок мамі, вишивану сорочку в різних техніках; вивчали вірші стосовно вищезазначених свят, за допомогою мнемотаблиць. Діти отримали масу позитивних емоцій та гарний результат.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У сучасному середовищі, де важливість розуміння власних емоцій зростає, навички емоційного регулювання стають ключовим фактором успіху, щоб витримувати щоденне емоційне навантаження психолог Петровська О.М. використовує техніки емоційної регуляції .
    Під час онлайн заняття "День народження Маринки" у різних видах діяльності формували емоційну сприйнятливість дітей , уміння виявляти прихильність, симпатію, бажання підтримати контакт, взаємодію; розвивали увагу, мислення, комунікативні вміння, вміння встановлювати контакт.
     Вправа  "Обведи  фігурки" сприяла  розвитку дрібної моторики, логічного мислення, уміння зіставляти об'єкти.
     У  Міжнародний день сім’ї ,15 травня, вихованці виконували завдання «Я люблю свою сім'ю ", метою якого було продовжувати формувати знання про сім'ю, родину, рідню, про те, що в родині всі люблять, піклуються і допомагають один одному.
     Батьки отримали консультацію  "Як похвалити та дійсно підтримати дитину"

«Золотий ключик» Новомиколаївської с/р Скадовського району Херсонської області