Дня пам’яті та примирення у Михайлівському ліцеї

Дата: 07.05.2024 12:35

Напередодні Дня пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, учні Михайлівського ліцею долучилися до майстер-класів із виготовлення маків, які є головним символом пам’яті за полеглими воїнами ще з 1915 року. У всіх класах закладу були проведені уроки патріотизму «Пам‘ятаємо заради майбутнього. Ніколи знову!», де учні дізналися про важку ціну нашої Перемоги під час Другої світової війни, на уроках мистецтва діти створили чудові малюнки з квіткою, що нагадує крапельки крові загиблих солдат, учні 9 та 10 класу декламували поезії Ліни Костенко «Мій перший вірш написаний в окопі» та Вікторії Невідомської «Нам невідомі всіх їх імена», взяли участь в обласній вікторині "Пам'ятаємо, перемагаємо". Буде вічно жити в наших серцях пам’ять про героїв, що дарували нам свободу і мир!

Дня пам’яті та примирення у Михайлівському ліцеї