Михайлівський ліцей приєднується до святкування Дня Європи

Дата: 08.05.2024 13:50

Завтра увесь світ відзначає День Європи, тому Михайлівський ліцей приєднується до привітань та щиро дякує ЄС за прихисток, який він надає українцям , економічну, гуманітарну та військову підтримку країні! Зараз багато учнів ліцею перебувають з родинами у Польщі, Німеччині, Литві, Фінляндії, Ірландії, вони постійно беруть участь у мітингах на підтримку України, відвідують вистави і концерти, футбольні матчі та змагання, де беруть участь наші громадяни. У всіх класах закладу протягом тижня були проведені виховні години «Україна – європейська держава!», де діти ознайомилися з гімном Європейського Союзу «Ода до радості» Фрідріха Шиллера та ідеалами свободи та миру, що висловлені в ньому, на яких тримається вся Європа, дізналися, що в українському містечку Рахів розташований географічний центр Європи та наш Пилип Орлик є автором першої Конституції у світі (1710), а Олешківські піски є найбільшою пустелею в Європі з площею понад 160 тисяч гектарів, тричі українці перемагали у пісенному конкурсі Євробачення. Пишаємося тим, що ми будуємо державу, яка мужньо виборює для себе європейські цінності: повагу до людської гідності, свободу, демократію, рівність, верховенство права, повагу до прав людини. Європа починається не десь там за кордоном, а в серці кожного українця!

Михайлівський ліцей приєднується до святкування Дня Європи