Бережи українське – носи вишиванку!

Дата: 16.05.2024 14:05

Де б ми зараз не були, а це свято, яке об’єднує кожного українця, бо цей національний одяг служить надійним оберегом, є актуальним і модним із сивої давнини до сьогодення. Так, Михайлівський ліцей долучився до проведення обласних заходів, серед яких флешмоб «Вишиванка – символ віри і краси українського народу» та проєкт «Вишивана Херсонщина», а роботи виконані учнями та вчителями закладу будуть передані нашим захисникам. Віримо, що дані вироби стануть надійним оберегом для воїнів, бо всі вони виконані з любов’ю, вірою та вдячністю до ЗСУ! Також проведені класні години «Вишиванка – перлина України» та галерея робіт «А над світом українська вишивка цвіте» вчителя закладу та справжньої майстрині вишивки бісером Домарацької Тамари Борисівни. «Бережи українське – носи вишиванку!», бо це наш генетичний код, який ніколи і нікому не відібрати!