Дата: 18.05.2024 13:10

Сьогодні виповнюються 80-ті роковини депортації кримських татар. Михайлівський ліцей долучився до відзначення цієї скорботної дати. Так, у закладі був проведений конкурс малюнків "Мій Крим" та урок пам’яті "Позбавлені Батьківщини. Депортація кримських татар", на якому учні дізналися про причини та жахливі наслідки виселення кримських татар сталінським режимом з рідної землі. Усього з Криму тоді було вислано 238 500 осіб, а кількість загиблих у перші роки склала 46,2% від загальної кількості всіх висланих. Винні так і залишилися незасудженими! Цей злочин не має терміну давності. Пам'ять про невинно убієнних згуртує нас живих! Після анексії Криму рф у 2014 році в складі ЗСУ сформовані окремий батальйон «Крим» і 48-й окремий штурмовий батальйон імені Номана Челебіджіхана. Загалом в українському війську нині служать близько 2-х тисяч кримських татар, при цьому загалом на території Україні проживає близько 300 тисяч представників цього корінного народу. Віримо, що Крим разом зі всієї Україною буде звільнений від окупантів!