Всесвітній день запобігання булінгу

Дата: 02.05.2024 12:10

Міжнародний день запобігання булінгу відзначають 2 травня з метою підвищення обізнаності про ризик булінгу та цькування серед дітей і молоді в усьому світі, а також пошуку механізмів запобігання цьому злу, яке сьогодні стало страшною небезпекою для дітей і молоді. Цю дату було засновано 2011 року асоціаціями батьків і різними неурядовими організаціями з метою підвищення обізнаності про ризики булінгу та методи запобігання насильству в школах, а також для створення протоколу дій у випадках такого роду. У Михайлівському ліцею практичним психологом Кістріним В.П. 1 травня було проведено відеолекторій для учнів 7 класу «Булінг: його види і учасники», а також групова консультація для учнів 11 класу «Як розпізнати і зупинити булінг», де учні ознайомилися, як запобігти булінгу і толерантно ставитися до оточуючих.

Міжнародний день запобігання булінгу