Чорнобиль - біль нашої землі

Дата: 26.04.2024 10:20

Чорнобиль… Зараз це слово знає весь світ. Воно стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Сьогодні, 26 квітня, минає 38 років з часу Чорнобильської катастрофи. Україна згадує тих, хто ціною власного здоров'я, а часом і життя, протистояв страшному лиху. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Михайлівський ліцей долучився до відзначення цієї скорботної дати в історії людства. Годину-спомин «Чорнобиль: пам’ять, надія, відродження» з учнями 11 класу провела класний керівник Домарацька Т.Б. На уроці мистецтва учні 7 класу дізналися про те, як мистецтво допомагає нам говорити про Чорнобиль, як цю тему бачать художники з різних країн. Усі класи долучилися до створення тематичної виставки малюнків та колажів «Чорнобиль - біль нашої землі». Учні ліцею дізналися чимало нової інформації про перші години після вибуху, про самовіддану роботу ліквідаторів аварії, про будівництво саркофагу, а також наслідки тієї страшної аварії, які досі відчувають на собі і природа, і люди. Чорнобиль – пам’ять про людські помилки, які стають катастрофами. Не забуваймо і ніколи не повторюймо!

Чорнобиль - біль нашої землі