Дата: 17.04.2024 16:30

Напередодні Дня довкілля учні 11 класу Михайлівського ліцею та їх класний керівник взяли активну участь у загальнонаціональній акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь». На жаль, цей День довкілля особливий, адже на нашій землі триває війна. Висадивши дерева, вони залишають пам'ятку після себе, вкладаючи свої найпозитивніші емоції. Де б випускники не знаходилися зараз: чи в Польщі, чи в Німеччині, чи в Фінляндії, чи в любій Україні - вже за 20 років вони зможуть показати своїм дітям, якою сильною була упевненість у рідній вільній державі. Така акція - це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в Перемогу. Захід проводиться на підтримку екологічної ініціативи Президента України «Зелена Україна», а також з нагоди Всеукраїнського Дня навколишнього середовища.

Ми впевнені, що деревця обов’язково будуть рости, милувати і приносити радість усім навколо. Посади дерево – збережи життя на Землі!