Святкування Дня Європи у Новомиколаївському ліцеї

Дата: 09.05.2024 11:00

Напередодні святкування Дня Європи з метою ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей, у Новомиколаївському ліцеї Новомиколаївської сільської ради проводилися тематичні виховні заходи, квести, вікторини, віртуальні подорожі, круглі столи.

Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Здобувачі освіти 1-4 класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Нехай панує мир в Європі». Учні 7 класу створили тематичні 3D колажі: "Чудеса світу", "Європейський союз та його символіка".

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

Святкування Дня Європи у Новомиколаївському ліцеї