Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Сьогодні колектив Новомиколаївського ліцею відзначив День Пам'яті й перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Дата: 08.05.2024 18:10
Кількість переглядів: 14

Фото без опису

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

День пам’яті та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу й застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася, й найважливішим її підсумком є мир. Символ цих днів - червоний мак – символ пам’яті. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Сьогодні колектив Новомиколаївського ліцею відзначив День Пам'яті й перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Мак, як символ цього дня розквітнув у кожному класі. Вклонімося пам’яті всіх жертв Другої світової війни.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Ніколи знову!

Сьогодні колектив Новомиколаївського ліцею відзначив День Пам'яті й перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора