До Дня Вишиванки "Вишивана Херсонщина" у Новомиколаївському ліцеї проведений майстер-клас з вишивки для вчителів та учнів

Дата: 01.05.2024 14:05

У рамках акції до Дня Вишиванки "Вишивана Херсонщина" у Новомиколаївському ліцеї проведений майстер-клас з вишивки для вчителів та учнів від умілиці с. Новомиколаївки Лариси Петрівни Глєбової. Учасники онлайн-заходу ознайомилися з неперевершеними роботами майстрині, з різними орнаментами та їх символікою, якими пані Лариса прикрашає свої вироби. Також заочно гості майстер-класу познайомилися з роботами майстрині Наталії Кирковської: "силянки", "гардени", "гуцулки" з бісеру. Її роботи вражають різноманіттям та своєю особливістю.

Наразі готуємо відправку робіт до м. Херсона.

Вишиванка - поема життя,

Закодована вічність в узорах.

Їй ніколи нема забуття:

Гени Роду не стерти на порох!