Дякуємо за отримані гаджети від UNICEF Ukraine

Дата: 09.04.2024 15:45

Педагогічний колектив, батьки та учні Новомиколаївського ліцею Новомиколаївської сільської ради висловлюють вдячність Херсонській обласній військовій адміністрації, Управлінню освіти і науки Херсонської обласної адміністрації за отримані гаджети від UNICEF Ukraine для учнів. Заклад отримав 11 ноутбуків та 8 хромбуків, які вже прямують до здобувачів освіти. Тепер школярі ліцею зможуть комфортно та завзято навчатися дистанційно, зокрема, відвідувати онлайн-уроки, публікувати домашні завдання, виконувати інтерактивні та творчі вправи з легкістю. Знайомитися з новими програмами та відкривати цікавий світ інформатики. Адже через браузер можна отримати доступ до медіатеки та усіх інструментів, можна користуватися 3D-сценами, цифровими уроками, відео, презентаціями, книгами, електронними підручниками.

Майбутнє за освітою!

Наближаємо Перемогу разом!