Завершилася участь славетного рою «Гайдамаки» у цьогорічних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 01.05.2024 08:20

Ось і завершилася участь нашого славетного рою «Гайдамаки» у цьогорічних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Учасники пройшли всі чотири випробування гри та посіли почесне друге місце у першості Новомиколаївської ОТГ, поступившись команді Новомиколаївського ліцею. Джури і берегині рою навчилися надавати першу медичну допомогу, опанували елементи стройової підготовки та головне - навчилися злагоджено працювати у команді, бути пліч-о-пліч, не зважаючи на відстань. Пишаємося нашими учасниками гри: Антонюком Марком, Бугаєнком Кирилом, Височенком Микитою, Горбиком Олександром, Литвиненком Сергієм, Михальчук Єлизаветою, Садовніковою Анною, Харчуком Максимом. Щиро дякуємо вчителю фізичної культури та захисту України Горуну Олександру Олександровичу за якісну підготовку, організацію та супровід змагань першості ОТГ!