Герої не вмирають

Якущенко Валерій Миколайович

Старший сержант

05.07.1978 – 09.07.2015

Якущенко Валерій Миколайович – старшина роти 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старший сержант.

Народився 5 липня 1978 року в селі Новомиколаївка Скадовського району Херсонської області. Закінчив загальноосвітню школу села Новомиколаївка. Працював у колгоспі села Новомиколаївка.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

Мешкав у селі Новомиколаївка. Працював в одноособовому господарстві.

У березні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив старшиною роти 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А3283, місто Кривий Ріг Дніпропетровської області).

З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Ніс службу на блок-посту «Сталінград» під селищем міського типу Станиця Луганська Луганської області.

У липні 2015 року старший сержант Якущенко отримав важку травму голови в районі селища міського типу Станиця Луганська Луганської області. 9 липня 2015 року під час транспортування до лікарні міста Дніпропетровська (нині –Дніпро) військовослужбовець помер.

Похований на кладовищі села Новомиколаївка Скадовського району Херсонської області.

12 лютого 2016 року в селі Новомиколаївка на будівлі загальноосвітньої школи, де навчався Валерій Якущенко, йому відкрито меморіальну дошку.

Книга пам’яті