Небезпека азартних ігор та ігрової залежності та способи запобігання їх

Дата: 10.05.2024 16:15

Відповідно до законодавства України, азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу). Розмір та ймовірність його отримання повністю або частково залежать від випадковості, знань і майстерності гравця (Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор»).

З метою запобігання ігровій залежності та формування культури відповідального ставлення до азартних ігор, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила E-брошуру на тему: «Азартні ігри – це лише розвага».

Основними завданнями створеної Е-брошури є мінімізація негативних наслідків від участі в азартних іграх та донесення меседжу, що «азартні ігри - це розвага».

Переглянути брошуру від комісії з регулювання азартних ігор та лотерей можна за посиланням