Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Рятувати життя - це місія, можливо, найважливіша в моєму житті

Дата: 27.05.2024 08:30
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

"Юта" – бойова медикиня Анна однієї з бригад на Херсонському напрямку.

До широкомасштабної агресії росії проти України Анна працювала викладачем в Одеському державному університеті внутрішніх справ, тож мала досвід роботи з особовим складом та його психологічною підготовкою.

"Ранок 24.02.2022 почався з вибухів у рідному місті, тож я швидко зібрала речі та прийняла рішення поїхати за місто до батьків. В мене вже тоді закралася думка піти до Збройних Сил України" – каже Анна.

"Вже через декілька днів після вторгнення почала займатись волонтерською діяльністю, – це була допомога як військовим, так й цивільному населенню країни. Пізніше ми з командою волонтерів приєдналися до правоохоронних органів та були залучені до несення чергування на блокпостах нашого міста. Але я вважала, що все ще роблю замало для нашої перемоги, тому моє бажання вступити до лав ЗСУ з кожним днем лише посилювалось. Мої рідні, чесно кажучи, спочатку думали, що жартую, що я відмовлюся від цієї ідеї, але шляху назад не було – я вирішила йти до кінця." – розповідає Юта.

Робота тактичного медика на полі бою та в тилу суттєво відрізняється. За словами Анни, найголовніше – це зупинка кровотечі та оцінка стану пацієнта, переведення його в безпечне положення. Після цього підключаються парамедики, які мають медичну освіту.

"Мене точно мотивує бажання перемогти та віра в цю перемогу. Я в цьому не сумніваюся. Я також розумію, що рятувати життя – це місія, можливо, найважливіша в моєму житті", – підкреслює дівчина.

Після нашої перемоги Анна хоче втілити свою заповітну мрію – якомога більше подорожувати зі своєю сім'єю Україною, адже ніколи не була на сході України та в Криму.

Херсонський обласний ТЦК та СП 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора