Розпочніть своє літо з вивчення української — реєструйтеся на червневий курс Руху «Єдині»!

Дата: 29.05.2024 09:45

Амбасадор курсу в червні — український актор театру, кіно та телебачення Тарас Цимбалюк. Тарас поділиться з вами секретами, якими користуються актори для тренування своєї вимови та розповість про театральне та телевізійне закулісся.

На курсах на вас чекають:

• ретельно розроблені програмні матеріали, спілкування та знайомства з новими людьми, короткі завдання щодня,
  • чати підтримки із професійними модераторами, розмовні клуби наживо та онлайн з цікавими темами та іграми,
  • фінальне тестування та отримання сертифікату за вашого бажання.

Пропонується повністю безоплатно:

•  курс переходу на українську мову,
  •  граматичний курс української мови.

Обирайте курс для себе та реєструйтеся на сайті «Єдині» за посиланням ➡️ https://yedyni.org

Старт ▶️ 3 червня.

Тривалість навчання ▶️ 28 днів!

Долучитися можна з будь-якої точки світу!