Розвиток власної справи для ветеранів

Дата: 30.05.2024 17:35

Ветерани та члени їхніх сімей мають можливість долучитися до освітньо-грантової програми «Траєкторія» та залучити 100 000 грн на розвиток власної справи.

Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування та розвитку власної справи.

За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи.

Участь у Програмі можуть взяти:

🔸 ветерани (особи, що мають статус УБД)

🔸військові (особи, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф)

🔸другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, в т.ч. загиблих, зниклих безвісти та полонених)

При відборі заявок пріоритет надаватиметься бізнесам, що займаються виробництвом кухонного інвентаря, металу для кухні, текстилю, рушників, одягу, аксесуарів, іграшок, товарів з пластику та швейним підприємствам.

Дедлайн подання заявки — 16 червня 2024 року.

Херсонський обласний ТЦК та СП