Які документи для відстрочки мають надати комісії при ТЦК здобувачі освіти

Дата: 01.06.2024 16:40

Які документи для відстрочки мають надати комісії при ТЦК здобувачі освіти

🔸Заява має бути подана за формою, (https://sud.ua/.../301588-kakie-dokumenty-dlya-otsrochki...) визначеною у додатку до Порядку, затвердженого постановою 560.

Також до неї додаються документи, що підтверджують право на відстрочку, або засвідчені копії.

Комісія зобов’язана розглянути отримані на розгляд заяву та документи, що підтверджують право на відстрочку, протягом 7 днів з дати надходження, але не пізніше ніж протягом наступного дня від дати отримання інформації на запити до органів державної влади. На підставі розгляду отриманих документів комісія ухвалює рішення про надання або відмову у наданні відстрочки.

❗Важливо: До ухвалення комісією рішення військовозобов’язаний не підлягає призову.