За підтримки ЄС ювенальні поліцейські та партнерська НУО розробили дружній до дітей чат-не-бот «Unsee»

Дата: 31.05.2024 16:45

У мережі зʼявився чат-не-бот Unsee – дружній до дітей інструмент, за допомогою якого можна швидко та анонімно поскаржитися на неприйнятний контент, отримати консультацію чи подати заяву в поліцію.

Інструмент розробили Український фонд «Благополуччя дітей» спільно із Ювенальною превенцією України в межах проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», що його з січня 2022 року впроваджує консорціум організацій громадянського суспільства за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основним завданням Telegram чат-не-боту «Unsee» є здійснення превентивної роботи з дітьми у кіберпросторі, убезпечення їх від шкідливого контенту, попередження потрапляння у небезпечні ситуації та запобігання поширення небезпечному онлайн-контенту.

Щоб поскаржитися на небажаний контент, достатньо надіслати скріни та посилання. Це можна зробити анонімно.

Чому НЕ бот?

Одне натискання кнопки — і до чату підключається психолог, який порадить і розрадить. А якщо у зверненні є ознаки злочину, то до справи беруться правоохоронці.

Важливо!

Тут не критикують і не оцінюють. Тут ти у безпеці. Тут — допоможуть.

Встановіть собі й поділіться з підлітками ▶️ https://t.me/Unsee_nebot?start=mcmpbot4

Зробимо мережу безпечнішим місцем!

Джерело: Ювенальна Поліція України