Пропонуємо взяти участь у фоточеленджі до Дня захисту дітей «Щасливе дитинство!»

Дата: 27.05.2024 12:35

#Новомиколаївська_ТГ_Щасливе_дитинство

Впевнені, що і в такі важкі часи, які зараз переживає наша країна, можна і треба знаходити приводи для радості, в буденності ловити щасливі моменти, надихатися людьми і самим надихати інших!

Сфотографуйте те, що приносить вам щастя.

Сфотографуйте тих, хто приносить вам щастя. Все на ваш розсуд!

Можливо, ви замилувалися природою? Можливо, були яскраві моменти з подорожі? Можливо, вас розчулив ваш домашній улюбленець? А, може, мамині смаколики принесли задоволення? А, може, друзі зробили вам чудовий подарунок? Будь-що здатне принести дитині радість! І успіхи у навчанні, і тепла посмішка рідної людини, і квіти, і морозиво, і просто мильні бульбашки! Зафіксуйте на фото те, що дає вам ці неповторні миті свого щастя!

Бажаємо натхнення та удачі! Чекаємо ваші фото та відео, фотоколлажі.