Михайлівський ліцей урочисто проводжає своїх випускників та бажає їм всього найкращого у дорослому житті та здійснення мрій під мирним небом України!

Дата: 31.05.2024 09:45

Ось і настав наш Останній дзвоник. Сьогодні ліцей урочисто проводжає своїх випускників та бажає їм всього найкращого у дорослому житті та здійснення мрій під мирним небом України! Наші учні довели, що рух – це дійсно здорово та підготували непереможну руханку «School is cool», також взяли участь в обласному челенджі «Випускник 2024 – першокласнику», де передали напутні слова-побажання, дзвіночки як символ потягу до знань та креативний спільний танок наймолодшим ліцеїстам.

Оголошуємо завершення 2023-2024 навчального року і до зустрічі у 2024-2025!

Гарних і безпечних канікул усім нам!

Тож дзвени нам, дзвонику, синім кольором мирного неба,

Дзвени нам, дзвонику, жовтим кольором пишних ланів і золотом колосся!

Дзвени нам, дзвонику, волею, мрією і світлим майбуттям!

#ВипускникПершокласник