Рій "Незламні", ви неперевершені! Пишаємось

Дата: 27.05.2024 15:00

Рій "Незламні", ви неперевершені! Пишаємось

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради 21-25 травня провів ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої вікової групи (11-14 років).

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами ІІ етапу Гри у середній групі стали рої:

І місце рій “Січ” Бериславського ліцею №3 Бериславської міської ради (Бериславська міська територіальна громада);

ІІ місце рій “Незламні” Новомиколаївського ліцею Новомиколаївської сільської ради (Новомиколаївська сільська територіальна громада);

ІІІ місце рій “Золота булава” Новоолександрівського ліцею Новоолександрівської селищної ради (Новоолександрівська сільська територіальна громада).