ВІТАЄМО рій "Незламні" з почесним ІІ місцем у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
ВІТАЄМО рій "Незламні" з почесним ІІ місцем у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (середня вікова група): Бондаря Івана, Гаркушу Дениса, Кусайко Єву, Кушнаренко Марію, Криворучко Софію, Поповську Валерію, Нестера Олександра та Хитрич Антоніну. Наші джури та берегині наполегливі, старанні, креативні й завзяті.
Дякуємо наставникам: керівнику рою Віктору Засименку, заступнику керівника рою Галині Гаркуші. І звичайно нашим учителям, які готували дітей до змагань: Ірині Прокопчук, Наталі Пантєлєєвій, Олені Петровській. За допомогу в організаційних питаннях Наталі Кушнаренко та Інні Гаркуші.
Батькам за підтримку, допомогу, відповідальність, розуміння та співпрацю! Наші учні - найкращі!
ПИШАЄМОСЯ ЧУДОВОЮ КОМАНДОЮ!