Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”

Дата: 06.06.2024 13:10

«Державотворець» повертається!

І повертається з неймовірними новинами! У липні буде річниця від дня проведення всеукраїнського молодіжного форуму, який рік тому поділив життя сотень амбітних молодих людей на «до» та «після»!

А це означає лише одне: настав час для нового наймасштабнішого форуму України – всеукраїнського молодіжного форуму «Державотворець: молодь у відновленні держави»!

Ми здивуємо вас колосальним рівнем запрошених спікерів і обіцяємо, що цей день ви запам’ятаєте на все життя!

Коли? 6 липня 2024 року

Де? м. Київ (локація буде повідомлена згодом)

О котрій? З 08:30 до 18:00

Учасники всеукраїнського форуму дізнаються від провідних експертів про:

•  шляхи та способи для молоді долучатись до державних ініціатив;
  •  сучасні підходи до вищої освіти України та стан готовності університетів до відбудови;
  •  те, кого потребує сьогодні український бізнес для творення надійного тилу;
  •  можливості підтримки молоді від неурядових організацій;
  •  комунікацію та співпрацю молоді в Україні та за кордоном.

Форум об’єднає 500 найактивніших представників молоді України, громадського сектору, урядовців, які своїми рішеннями будують теперішнє та майбутнє держави, а також підприємців, чиї імена ви неодноразово чули в новинах.

Реєстрація триває до 28 червня включно. Кількість місць обмежена.

Цей день увійде в історію ваших найяскравіших спогадів, тож хутчіш реєструйтесь за посиланням https://forms.gle/AeomCpj7LZc3r2Bv8 !

Організаторами форуму є: Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський молодіжний центр, Київська школа державного управління ім. С. Нижного та Українська Студентська Ліга.