Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Helping to Leave розпочинає кампанію "Мій дім помістився в чашку" на підтримку українців із тимчасово окупованих територій

Дата: 17.06.2024 15:50
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

Відео "Мій дім помістився в чашку"

Українці з тимчасово окупованих територій проявляють неабияку силу, покидаючи власну домівку. Вони прямують у невідомість, залишаючи з попереднього життя валізу речей... і щось на згадку про дороге серцю місце. 
Чи якось так, 
Helping to Leave розпочинає кампанію "Мій дім помістився в чашку" на підтримку українців із тимчасово окупованих територій. Її символом стали особливі речі, які українці забирали із собою під час евакуації на згадку про рідну домівку. А героями — люди, більшості з яких ми допомогли виїхати з окупації. Їхні історії не лише про відмову від дому і старого життя. Вони про відмову від російського гніту. 
Ми віримо в силу емпатії та взаєморозуміння. А ще в те, що ніхто не зможе допомогти українцям так, як самі українці — почувати себе в безпеці, відчувати себе вдома.Мешканцям тимчасово окупованих територій потрібна підтримка. Підтримка сильного рішення почати нове життя у вільній Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора