Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Про проведення заочного Всеукраїнського конкурсу «Дідух – оберіг українського народу» !

Дата: 04.06.2024 13:25
Кількість переглядів: 12

Фото без опису

Про проведення заочного Всеукраїнського конкурсу «Дідух – оберіг українського народу»!

З метою громадянського виховання дітей та молоді, виховання шани та поваги до свого родоводу, а також популяризації і збереження Різдвяних традицій в Україні, як безцінної історичної спадщини і підтримки соціальної активності учнівської молоді та сприяння збереженню, а часом і відтворенню, зв'язків між поколіннями Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та громадська організація «Право Славія» проводять Всеукраїнський конкурсу «Дідух – оберіг українського народу».

До участі в конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти спільно зі своєю родиною.

Конкурсні роботи направляються до 10 листопада 2024 року на розгляд оргкомітету на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України: вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074, або 252 відділення нової пошти з поміткою «Дідух» кур’єрською доставкою.

До кожної роботи має бути етикетка і паспорт з фото, де вказати прізвище ім’я по батькові авторів, вік, повна назва закладу освіти, район, область (додається).

Інформація про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Дідух – оберіг українського народу» буде розміщена на сайті НЕНЦ до 10 грудня 2024 року.

Координатори конкурсу: Федоров Валерій Євгенович (097) 230-83-42), Мосієнко Любов (093) 146-07-03,

e-mail: mosienko@nenc.gov.ua

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора