Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Приходьте у центри комплектування, допоможіть нам швидше закінчити цю війну. Ваша допомога надзвичайно потрібна!

Дата: 22.06.2024 14:40
Кількість переглядів: 17

Фото без опису

До широкомасштабної агресії проти України Оксана на псевдо "Ксена" працювала начальником пересувних відділень на "Укрпошті", де в її підпорядкуванні було 36 людей.

3 перших днів вторгнення Оксана вагалася, як правильно повідомити чоловікові про своє бажання піти на війну. Він має інвалідність, тому не може виконувати свій обовʼязок перед державою. Та сама Оксана, попри свій цукровий діабет, таки вмовила чоловіка та рішуче пішла служити.

Завдяки її мотивації та наполегливості її прийняли до лав Збройних Сил України. Зараз "Ксена" виконує обовʼязки санітара- стрільця. Вона з перших днів показала себе, як відповідальна та надійна бійчиня, що завжди готова діяти.

«Спочатку було страшно, однак я змогла перебороти свій страх, тож тепер закликаю кожного, хто сумнівається, приєднатися до боротьби. Кожен має допомогти вигнати ворога з нашої країни", - каже вона.

«У нашому підрозділі я єдина дівчина. Спочатку мені було трохи лячно, але завдяки підтримці та розумінню з боку товаришів, відчула себе частиною команди. Наші командири чудові, і ми завжди допомагаємо один одному, незалежно від ситуації. Під час однієї з ротацій з лівого берега наш човен потрапив під прицільний обстріл. Це був надзвичайно небезпечний момент, але завдяки підтримці товаришів ми вийшли з цієї історії неушкоджені та змогли врятуватися», - згадує військова.

Оксана мріє про закінчення війни. Після перемоги вона хоче подорожувати Україною та побувати у всіх її куточках. Звертаючись до всіх жінок та чоловіків Оксана каже: «Приходьте у центри комплектування, допоможіть нам швидше закінчити цю війну. Ваша допомога надзвичайно потрібна!»

Херсонський обласний ТЦК та СП


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора