Пілотний проект з реабілітації військовиків

Дата: 19.06.2024 17:30

Основним завданням пілотного проєкту є створення ефективного реабілітаційного простору за участі цивільних та військових закладів охорони здоров’я, соціальних служб та органів місцевого самоврядування. Для цього процес реабілітації у сфері охорони здоровʼя повинен пройти етап реформування.

Серед першочергових задач — уніфікація стандартів і протоколів, наскрізний моніторинг та контроль результатів. Також планується створення центрів досконалості – закладів, які візьмуть на себе лідерство у сфері реабілітації.

Процес реформування передбачає формування ефективного маршруту пацієнта, який базуватиметься на прогнозі його подальшого лікування та реабілітації, а також визначення профільні заклади згідно особливостей травм та захворювань.

«Створення єдиного реабілітаційного простору – глобальне завдання, яке потребує тісної співпраці між органами державної та регіональної влади, а також місцевого самоврядування», - наголосила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова.

Херсонський обласний ТЦК та СП