Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2024 08:00
Кількість переглядів: 18

Фото без опису

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №12452000 “Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні”.

Вшанування пам'яті жертв війни є надзвичайно важливою та обов'язковою складовою суспільного життя в Україні. Україна віддавала велику жертву під час різних війн у своїй історії, і вшанування пам'яті тих, хто положив своє життя на вівтарі боротьби за незалежність та свободу країни, є нашим моральним обов'язком.

Кожен рік, країна вшановує пам'ять про тих, хто відстояв свободу та переміг нацизм у Другій світовій війні. Цей день став символом героїзму та мужності українського народу, який підкорився тоталітарному режиму та постраждав від його розправи. У зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами. На них чекали тяжкі випробування повоєнних років.

Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. На нашій землі знову точиться війна, розв’язана росією. І знову наші Захисники і Захисниці зі зброєю в руках відстоюють наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора