Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Як розрахувати свій конкурсний бал?

Дата: 25.06.2024 10:55
Кількість переглядів: 27

Фото без опису

Як розрахувати свій конкурсний бал? Дуже просто!

Скористайтеся калькулятором на офіційній сторінці вступної кампанії: https://vstup.edbo.gov.ua/statistics/konkurs-calculator

У ньому можна розрахувати конкурсний бал для вступу на основі ПЗСО (11 класів) або НРК5 (молодший спеціаліст, молодший бакалавр, фаховий молодший бакалавр) за результатами НМТ/ЗНО.

➡️Якщо ви вступаєте лише за підсумками тестування, то заповніть перші поля з балами вступних випробувань та коефіцієнтами до них для обраної спеціальності. Переглянути коефіцієнти можна в додатку 7 до Порядку прийому https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0379-24#n14

⚠️Важливо: для НМТ/ЗНО всіх років діють коефіцієнти 2024 року.

➡️Якщо вступ на спеціальність передбачає творчий конкурс, то потрібно заповнити також поле “Вступне випробування 5” з відповідним коефіцієнтом з додатку 7.

➡️Якщо ви вступаєте на основі НРК5 за напрямами аграрних наук, економіки та управління й складали або реєструвалися на БЄФВВ, то заповніть також поле “Вступне випробування 6”. Ваговий коефіцієнт БЄФВВ – 1.

Зверніть увагу на 3 останніх поля:

▪️Сума додаткових балів – вкажіть, якщо маєте такі бали.

▪️Регіональний коефіцієнт – змініть значення, якщо обраний вами ЗВО розташований у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях (1,07) або в Дніпропетровській, Полтавській областях, а також Бучанському районі Київської області (1,04).

▪️Галузевий коефіцієнт – змініть значення на 1,02, якщо подаєте заяви з пріоритетностями 1 та 2 на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому).

ℹ️2024 року передбачені такі додаткові бали:

🔸️0-10 – за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів ЗВО для вступу до нього на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6);

🔸️10 – призерам та переможцям чемпіонатів Європи та Світу з олімпійських видів спорту (зокрема серед школярів), всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на спеціальності Середня освіта (Фізична культура) та Фізична культура і спорт.

✅️Після заповнення необхідних полів натисніть кнопку “Розрахувати”. На екрані з'явиться ваш конкурсний бал.

#вступ2024 #vstup2024


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора