Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

МОН затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл

Дата: 13.06.2024 14:20
Кількість переглядів: 6

Фото без опису

МОН затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл.

Раніше школи не мали чітких шкал відповідності українських і закордонних оцінок. Тепер же робота вчителів дещо полегшиться, а батьки та учні будуть спокійні за свої результати!

🔹 Сутність нововведення

Шкала увідповіднила системи оцінювання різних країн та українську 12-бальну. Учні можуть перезараховувати оцінки зі спільних із країною перебування предметів. Решту предметів, таких як українська мова, література, історія, вони вивчають за модифікованими (скороченими) програмами та проходять оцінювання дистанційно.

🔹 Як це працює на практиці?

Якщо учень отримав оцінку добре з математики в Польщі, за нашою шкалою це — 8 балів. Якщо ж системи оцінювання відрізняються, рекомендовано виставляти оцінку на користь дитини. У таблиці представлено 25 країн, зокрема США, Німеччину, Польщу, Італію та Францію. Для решти випадків є загальна таблиця переведення оцінок.

🔹 Перспективи для учнів

Новації допоможуть безперебійно продовжити навчання в Україні після повернення. Учні можуть скласти річне оцінювання перед новим навчальним роком із перезарахуванням результатів із-за кордону.

Ознайомитися з рекомендаціями ➡️ bit.ly/45pEdbj


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора