ВСТУПНА КАМПАНІЯ ДО ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Дата: 26.06.2024 16:25

Продовжується відбір кандидатів віком від 17 до 30 років для вступу до вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського складу (ВКСС).

• До 1 липня триватиме прийом заяв, оформлення та надсилання документів від територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, служб персоналу військових частин, установ і організацій до приймальних відбіркових комісій вищих військових навчальних закладів.

• До 20 липня вступники можуть подати документи безпосередньо до приймальних комісій ЗФПВО, ВВНЗ та ВНП ЗВО.

• З 20 по 30 липня відбуватиметься конкурсний відбір на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та ступеня вищої освіти бакалавра.

• 1 серпня – кінцевий термін зарахування на навчання.

З чого почати абітурієнту для вступу у військові навчальні заклади, які документи потрібно зібрати і що саме робити в першу чергу дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0HBAe5JXA4MrDEgE2z37yo2YGsMN3fvLg45WhsNeWw5PPHdUTK9Bj6qYcFBz8qPAFl&id=100028021374811

Херсонський обласний ТЦК та СП