Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Перша грантова програма УМФ «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії»

Дата: 10.07.2024 15:10
Кількість переглядів: 23

Фото без опису

 

Український молодіжний фонд розпочав приймати заявки на першу грантовий конкурс «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії». Кінцевий термін подачі заявок від роботодавців– 7 серпня 2024, 10:00

Про грантовий конкурс

Мета програми – підтримка молоді в реалізації її соціально-економічного потенціалу та підвищення рівня економічної самостійності через створення нових чи додаткових робочих місць.

Ціль програми – працевлаштування молоді, яка є випускниками професійно-технічних навчальних закладів відповідно до її спеціальності та не працевлаштована, за принципом «гроші йдуть за молодою людиною».

За кошти гранту працевлаштовуватимуть молодь, надаватимуть менторську підтримку із можливістю продовження роботи на підприємстві, в установі чи компанії, залучатимуть до корпоративної культури. Тривалість проєкту не більше 3 місяців, з яких 2-3 місяці – працевлаштування учасників. 

Розмір гранту

 • загальний бюджет програми – 3 829 800,00 грн 
 • максимальна сума гранту: 380 тис. грн 
 • мінімальна сума гранту: 76  тис. грн

Цільова аудиторія

 • українська молодь від 16 до 21 років, яка зацікавлена у здобутті першого офіційного працевлаштування за спеціальністю,
 • а також роботодавці, які готові взяти до себе на роботу випускників професійно-технічних навчальних закладів без досвіду.

Географія реалізації

 • територіальні громади: Київська, Звягельська, Бахмацька, Менська, Куликівська, Ніжинська, Валківська, Балаклійська, Чугуївська, Кегичівська, Криворізька, Запорізька, Миколаївська, Баштанська, Ужгородська, Мукачівська, Луцька, Львівська, Житомирська, Чернігівська, Кропивницька, Полтавська, Харківська, Ірпінська, Бучанська, Вишгородська, Гостомельська, Коростенська, Коростишівська.

Заявником програми можуть бути:

 • юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30 відсотків працівників віком до 35 років (крім громадських об’єднань та закладів освіти);
 • фізичні особи-підприємці, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30 відсотків працівників віком до 35 років.

Важливо! Суб’єкти подання мають бути етичними та екосвідомими організаціями: не алкогольні, не тютюнові, не азартні ігри, не пов’язані зі зброєю, не реалізують товари подвійного призначення, НЕ забруднюють навколишнє середовище тощо.

Аплікаційний пакет обов’язково повинен містити:

 • заявку на участь у конкурсному відборі за формою, що розроблена Фондом; 
 • кошторис витрат та календарний план на реалізацію молодіжного проєкту за формою, що розроблена Фондом; 
 • копію статуту або іншого установчого документа з усіма змінами та доповненнями;  
 • витяг з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, сформований не раніше дати оголошення про проведення конкурсного відбору;  
 • інформацію про досвід своєї діяльності, який засвідчує те, що суб’єкт подання виконує молодіжну роботу, спрямовує свою діяльність на розв’язання соціальних проблем молоді і задоволення потреб суспільства (про проведені заходи та реалізовані проекти, інші форми діяльності із зазначенням посилань на публікації в Інтернеті, у тому числі шляхом надання рекомендаційних листів від партнерських організацій);  
 • лист у довільній формі з інформацією про чисельність працівників суб’єкта подання відповідно до штатного розпису та підтвердження наявності у складі не менше 30 відсотків працівників віком до 35 років.

Докладна інформація – на сайті Українського молодіжного фонду.

Конкурс реалізується Українським молодіжним фондом у партнерстві з ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW. 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора