Дата: 03.05.2024 15:50

Вірусний гепатит С – це захворювання печінки запального характеру вірусного походження. Хвороба може доволі довго проходити без симптомів та непомітно розвиватися в організмі. Якщо не виявити вірус вчасно, він може нанести здоров’ю непоправної шкоди та призвести до тяжких наслідків чи смертельних ускладнень.

Нині в Україні понад 1 мільйон українців не знають, що хворі на гепатит С.

ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗАХВОРЮВАННЯ?

Щоб вчасно виявити хворобу, потрібно тестуватись:

-це можна безкоштовно зробити у свого сімейного лікаря або в пунктах тестувань на гепатити

-тривалість виконання тесту – 10 хвилин

-при позитивному результаті тесту слід звернутися до лікаря-інфекціоніста або гастроентеролога

СКІЛЬКИ ЛІКУВАТИСЯ ВІД ГЕПАТИТУ С?

Від гепатиту С можна вилікуватися за 3 або 6 місяців. Треба лише приймати 1 чи 2 пігулки на день. Ефективність лікування перевищує 95%.

Ліки закуповує держава і їх можна отримати безкоштовно.