Що не треба розповідати дітям про міни

Дата: 16.07.2024 13:30

На уроці з мінної безпеки вкрай важливо не травмувати дитину психологічно й не стимулювати зайвої цікавості

Скажімо, чому не можна взяти до рук м’яч — і попросити дитину уявити його міною?

Бо якщо був один «безпечний» контакт, створюється хибне й умовне «безпечне» сприйняття загрози, що надалі може призвести до неправильної поведінки. Адже ж якщо раз потримав і все було гаразд, значить і вдруге так буде.

Уникнути подібних ризиків допомагають «червоні лінії» — те, чого не варто говорити, робити чи показувати на занятті. Про них важливо знати кожному, хто викладає мінну безпеку дітям.

Долучайтеся до онлайн-курсу «Як навчати дітей мінної безпеки» — і вже в першому модулі фахівець із захисту дітей головного офісу ЮНІСЕФ у Нью-Йорку Угг Лоранж розповість вам про табу в мінній просвіті.

✅ Реєструйтеся і викладайте мінну безпеку правильно, обережно, за міжнародними стандартами: https://bit.ly/4cbUvH7

ДСНС України Міністерство освіти і науки України МВС України