ОГОЛОШУЄМО ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ДО 19 РОКІВ "СИЛЬНІ ДУХОМ IN-UA"

Дата: 08.07.2024 15:40

ДРУЖЕ!

Якщо ти маєш талант створювати цікаві історії – приєднуйся до кола авторів

нової цікавої книжки ПРО СИЛЬНИХ ДУХОМ УКРАЇНЦІВ  -

бери участь у конкурсі!

ТУТ МОЖНА:

ТВОРИТИ в будь-якому жанрі і формі.

Номінації:

література (есе, нарис, розповідь, оповідання, інтерв’ю, казка, поезія);

образотворче мистецтво (комікс);

відео;

комп’ютерна презентація.

РОЗПОВІСТИ про наших неймовірних сучасників – українців з інвалідністю та/або постраждалих від війни, які, незважаючи на фізичні порушення, тяжкі втрати та перешкоди – змогли відновитись і реалізуватись

у спорті ,

мистецтві,

літературі ,

політиці ,

журналістиці,

бізнесі,

громадській діяльності тощо!

Їхні приклади СИЛИ ДУХУ надихають!

ПОДІЛИТИСЬ власною історією долання труднощів, якщо ви сильна/сильний духом юний українець/українка з інвалідністю або постраждалі від війни.

ПРОЯВИТИ свої таланти письменника, художника або режисера.

ДІЗНАТИСЬ більше про те, як покращити свої письменницькі навички – це тобі розкажуть професійні письменники.

Тема конкурсу не просто цікава, а й ВАЖЛИВА:

МИ РАЗОМ СТВОРЮЄМО ПЕРШУ В УКРАЇНІ МОТИВАЦІЙНУ КНИГУ ПРО СИЛЬНИХ ДУХОМ УКРАЇНЦІВ, АВТОРАМИ ЯКОЇ БУДУТЬ ДІТИ ТА МОЛОДЬ!

А ще на тебе чекають ВІДЗНАКИ, НАГОРОДИ та МОЖЛИВОСТІ!

Ми обіцяємо, що всі якісні твори, які відповідають тематиці, будуть викладені в соціальних мережах та на веб-платформі для творчої молоді «Успіх усупереч», і їх побачить багато людей.

Фіналістами стануть 40 авторів - їхні роботи увійдуть до книжки “Сильні духом IN-UA”  та будуть відзначені призами.

Автори, чиї твори будуть надруковані, отримають першу в Україні мотиваційну книгу “Сильні духом IN-UA” у друкованому вигляді.

Ти зможеш створити авторську сторінку на веб-платформі творчої молоді «Успіх усупереч».

І ще

Отримай за свою інтелектуальну та творчу роботу справжній ГОНОРАР*!

Буде обрана десятка найкращих робіт,

автори яких отримають грошовий гонорар.

І цю десятку обиратимуть саме читачі, голосуючи за твір,

що сподобався найбільше.

Бажаєш бути успішним у своїй творчості? Тоді не зволікай!

Мрій!

Дій!

Досягай!

Перемагай!

Розправ свої крила, друже, – та прямуй до мети!

Надихайся та надихай!💙💛

Скачати Положення Конкурсу https://docs.google.com/.../1ifJVIf0tFtm1DYJ1vvLm51S.../edit

Скачати афішу Конкурсу https://drive.google.com/.../1eHNXBhq2pSFXB4DWSB8.../view...