Військовий облік для українців за кордоном

Дата: 15.07.2024 16:10

16 травня 2024 року Кабінет Міністрів України ухвалив важливі зміни до постанов від 30 грудня 2022 р. № 1487 і від 16 травня 2024 р. № 560, що регулюють військовий облік та мобілізацію.

Спрощено військовий облік для українців за кордоном.

Громадяни України, які були зняті з військового обліку у зв’язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, зобов’язані протягом 30 днів з дня набрання чинності постанови стати на військовий облік одним з таких способів:

• прибути особисто до територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

• через закордонну дипломатичну установу України, шляхом подання заяви про взяття на військовий облік.

Військовозобов'язані, які перебувають за кордоном, також мають до 16 липня 2024 року оновити дані.

Оновити дані можна, надіславши повідомлення на офіційну електронну адресу ТЦК і СП за місцем перебування на військовому обліку або через електронний кабінет військовозобов'язаного Резерв+.

Херсонський обласний ТЦК та СП