Вебінар на тему «Науково-доказові методи психотерапії ПТСР»
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA
Міжнародні стандарти діагностики
Доказові методи лікування та реабілітації
Наука та інновації у ментальному здоровʼї
Всім цим й не тільки провідні світові експерти будуть ділитися з українськими фахівцями в рамках нового тренінгового проєкту «Професійний розвиток у сфері ментального здоров’я: знання, досвід, практика», який створено Координаційний центр КМУ / Mental Health UA в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? - ініціативи Олени Зеленської.
Мета - надати доступ до знань та навичок спеціалістів міжнародного рівня, ознайомитися з передовою клінічною практикою та науковими інноваціями.
Перший вебінар на тему «Науково-доказові методи психотерапії ПТСР» відбудеться онлайн 27 березня 2025 року о 20:00.
Лектором виступить Грегорі Мюллер, Ph.D, психолог, доцент кафедри психіатрії та поведінкових наук у Dell Medical School Dell Medical School - UT Austin при Університеті Техасу в Остіні The University of Texas at Austin (США), який спеціалізується на доказових психотерапевтичних методах лікування ПТСР. Зокрема професор використовує когнітивно-поведінкову терапію з експозиційними методами для лікування посттравматичного стресового розладу, обсесивно-компульсивного розладу та тривожних розладів. Він має значний клінічний досвід роботи з дітьми та дорослими у різних медичних закладах – від амбулаторної допомоги до стаціонарних відділень.
На вебінарі Грегорі Мюллер розповість про свої підходи та поділиться власними напрацюваннями.
Реєстрація на вебінар «Науково-доказові методи психотерапії ПТСР» відкрита до 26-го березня за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScxyzDHvpU4r4.../viewform
Зареєстровані учасники отримають лінк на вебінар для платформи Zoom. Вони не лише ознайомляться з передовими практиками, а й зможуть обговорити актуальні питання та дізнатися, як адаптувати й впровадити ці рішення у своїй професійній діяльності.
Також для всіх охочих перегляд заходу буде доступний в прямому ефірі на сторінці Координаційного центру. Запис вебінару згодом також буде розміщено у розділі відео.
#тияк