Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Наша планета Земля

Дата: 04.04.2025 18:25
Кількість переглядів: 11

Фото без опису

Тема тижня: «Наша планета Земля»
Протягом тижня діти  розширила свої знання про довкілля, екологію та природні ресурси.
На заняттях «Наша планета Земля» та «Червона книга планети» діти ознайомилися з характеристиками Землі, її природними зонами та рідкісними видами флори й фауни, що потребують захисту.
Музичне заняття було присвячене ударним інструментам, їхньому звучанню та тембру. Діти вчилися відтворювати ритмічні малюнки. У рамках художньо-продуктивної діяльності вони створили аплікацію «Планета Земля» з паперу, розвиваючи дрібну моторику, та малювали за допомогою відтискання, що сприяло розвитку уяви.
На Zoom-занятті з логіко-математичного розвитку діти вивчили число та цифру 9, навчилися її писати, рахували предмети та ліпили дев’ять кружечків. Вони також освоїли склад числа 9, що допомогло їм краще розуміти принципи складу чисел.
Під час ознайомлення з соціумом діти вивчали планети Сонячної системи, їхні розміри, особливості та розташування відносно Сонця. Вони розмальовували планети, запам’ятовуючи їхні назви та порядок. На занятті з художньої літератури діти аналізували вірш Н. Красоткіної «Планета Земля», обговорювали його зміст та висловлювали свої думки.
На занятті з народознавства «Калина – серце України» діти дізналися про значення калини в українській культурі, її символізм та використання в обрядах, піснях і легендах.
Наприкінці тижня для батьків провели інформаційну зустріч з мінної безпеки, а дітям продемонстрували наочні матеріали та мультфільм «Україна про мінну безпеку: повітряний змій», де розповідалося про небезпечні предмети, їх розпізнавання та правила поведінки при виявленні.

Фото без опису

Сьогодні підбиваємо підсумки нашої  роботи за цей тиждень в різновіковій групі. Було проведено заняття з мовленнєвого розвитку "Весняні зміни в природі" (вивчення нових слів, ознак весни,розвиток зв’язного мовлення);
логіко-математичний розвиток "Цифри та числа в межах 5"(рахунок в межах 5, співвідношення числа з кількістю предметів) художньо-естетичний розвиток "Метелик", "Вербові котики"(творчість, фантазія, дрібна моторика).
Дітям було запропоновано переглянути мульфільм з мінної безпеки "Лісовий скарб", та пограти в гру "Небезпечний предмет". Оскільки робота з мінної безпека є надзвичайно важливою, батькам було надано пам'ятку "Будьте обережними з невідомими предметами". Тиждень пройшов насичено, цікаво, а головне діти отримали гарні результати.

Фото без опису

Вихованці ЗДО протягом тижня з 31 березня по 04 квітня вивчали тему "Будинок. Кімнати будинку".         
   Згідно з вимогами програми  діти виконували вправи на розвиток фонематичного слуху: повторювали скоромовки та порівнювали звуки, диференціювали певний звук, повторювали запитання та відповіді на них у навчальних відео. Діти на онлайн заняттях грали в ігри на розвиток уваги та пам'яті: "What's in the box?", "The right order", "Slower- faster", виконували руханку "Here we go".
  На заняттях гуртка діти називали кімнати, коротко описували їх, розповідали про власну кімнату, повторювали емоції "смайликів",  відгадували зображення кімнат за хустинками, малювали будинок тощо .
 Навчальні відео допомагали дітям краще засвоїти лексичні одиниці та граматичні структури занять.

Фото без опису

Протягом тижня, з 31 березня по 4 квітня 2025 року, практичним психологом було  проведено різноманітні заходи, спрямовані на розвиток дітей та підтримку батьків.
31 березня (понеділок) діти розвивали логічне мислення, сенсорику, зорове сприйняття та навички сортування через гру з пластиліном.
1 квітня (вівторок) Олена Миколаївна  провела  консультацію для батьків, надаючи поради щодо підготовки дітей до школи. 
2 квітня  (середа) - Міжнародний день дитячої книги. Спільне читання казок та улюблених історій сприяло розвитку мозку, збагаченню словникового запасу, покращенню концентрації та навичок письма.
3 квітня (четвер) відбулося онлайн-заняття «Чарівний ліс». Метою було допомогти дітям розслабитися за допомогою уяви та руху.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора