Дата: від до Скинути

Під час візиту до Калинівського вручив відзнаки від МінТОТ за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реінтеграцію тимчасово окупованих територій:

22:24 04.01.2023

Форма для надання інформації щодо самовільного захоплення/заселення житла на території Новомиколаївської ТГ

Форму створено для збору та узагальнення інформації щодо самовільного захоплення/заселення житла громадян Новомиколаївської територіальної громади Скадовського району Херсонської області.

23:15 02.01.2023

Президент України Володимир Зеленський утворив Олешківську міську військову адміністрацію Херсонського району Херсонської області.

18:11 02.01.2023