Дата: від до Скинути

Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території громади.

Добровольчий рух Чому добровольці важливі? - 40 тисяч пожеж в сільській місцевості в рік. - 1 тисяча осіб загиблих на пожежах в сільській місцевості (понад 50 % від усіх загиблих на пожежах в державі). - Час прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до віддалених населених пунктів складає 45 хвилин і більше. - В громадах не вистачає 1 тис. 47 пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони (Центрів безпеки).

14:26 10.01.2022

Про зміни в оподаткуванні тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах

08:37 04.01.2022