Дата: від до Скинути

Про робочу групу з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних.

Розпорядженням голови ОДА від 28 вересня 2020 року № 731 утворено робочу групу з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо), яка виконує функції консультативно-дорадчого органу.

15:45 22.04.2021

Про електронний ключ.

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо.

13:45 22.04.2021