СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

Розʼяснення щодо медичної допомоги ВПО від Уповноваженого ВРУ з прав людини

Як укласти декларацію з лікарем? Як отримати первинну медичну допомогу? Як отримати вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу? Як отримати дистанційну медичну допомогу? Відповіді на питання та додаткова інформація в інфографіці.

09:59 17.08.2023

Шановні отримувачі державної соціальної допомоги!

Звертаємо увагу, що до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану» внесли зміну, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2023 р. № 689.

18:09 18.07.2023

З цього місяця уряд запустив програму монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною»

Тепер держава виплачуватиме батькам кошти, на які ті зможуть самостійно придбати путівку для дитини у табір оздоровлення і відпочинку.

13:58 22.06.2023