Дата: від до Скинути

Запрошуємо пройти безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Цей курс розповість вам більше про нашу історію, культуру та героїчну боротьбу за незалежність. Він розкриває ключові аспекти національної та громадянської ідентичності, включаючи важливість волонтерства та активної громадянської позиції.

02:56 21.12.2023

Міністерство соціальної політики про нові можливості та послуги для громад

Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.

02:49 21.12.2023

Про ідентифікацію українських ПЕНСІОНЕРІВ, які є внутрішньо переміщеними особами

Обов’язок періодично (кожні три або шість місяців) проходити фізичну ідентифікацію в АТ “Ощадбанк“ було визначено для осіб, які до 24.02.2022 набули статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО) (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам“).

23:54 15.12.2023