Лише той, хто має Гідність, може претендувати на Свободу

Це основа національної ідеї України, яка завжди давала волелюбному українському народові сили на боротьбу. І за часів козацтва, і в період Визвольних змагань, і в Помаранчеву революцію, і в Революцію Гідності. І зараз - у цю страшну повномасштабну війну.

17:30 21.11.2023

Голодомор. Історії роду

Держмистецтв ЗАПРОШУЄ ділитися історіями своїх рідних, які загинули під час Голодомору 1932–1933 років.

00:56 21.11.2023

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

«ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ» – із цим гаслом Національний музей Революції Гідності запропонував відзначати 10-ту річницю Революції Гідності.

00:53 21.11.2023

Національний тиждень читання 2023

Згідно зі стратегією розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія" з 4  до 10 грудня 2023 року  Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання". Мета цієї акції — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

00:41 21.11.2023

ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!

ЗАКЛИКАЄМО долучитися до ФЛЕШМОБУ до десятої річниці Революції Гідності, що пройде під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!», пов’язавши євромайданівську стрічку з прапорами України та ЄС, та поділившись у соцмережах фотографіями, спогадами й роздумами про Євромайдан під спільним хештегом #Бути_Гідним

00:23 21.11.2023

Навчання наших дітей

Для учнів пільгових категорій Новомиколаївської сільської ради було отримано 5 гаджетів від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України. Пристрої надано першочергово учням ВПО Новомиколаївського та Михайлівського ліцеїв, батьки яких стали на захист Батьківщини в лавах ЗСУ. Пристрої надані для тимчасового користування під час дистанційного навчання. Поза увагою не залишаться діти пільгових категорій. Допомога продовжиться...

00:18 21.11.2023

Національний проєкт з англійської мови Future Perfect

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

19:55 15.11.2023